Одесса Затока Киев
Главное менюПолитехник-2
Рейтинг : 9.0
Отзывы
torres93@ukr.net 04-02-2013, 18:33
Склони Политехник хорошо подходят для начинающих лыжников
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии
АвтостоянкаБарПрокат сноубордовИнструкторРусская баняЛыжные трассыПрокат велосипедовАльтанка

        Запрошуємо на літній та зимовий відпочинок у Карпати в курорті Славське туркомплекс Політехнік-2!

     Пропонуємо Вам незабутній відпочинок в одному з найпопулярніших куточків екологічно чистих гір у смт. Славське , в навчально – оздоровчому таборі «Політехнік-2»

         «Політехнік-2» - це чисте гірське повітря і вода , неповторні краєвиди Карпат, чарівні полонини. Влітку – вікові ліси, щедрі на цілющі ягоди та гриби.

         Взимку – неперевершені гірські пейзажі, схили будь-якої складності , наявність двох бугельних витягів , один з яких розташований відразу біля нашого табору.

         Заклад оздоровлення та відпочинку є структурним підрозділом Національного Університету «Львівська політехніка» , діє впродовж року.

         Оздоровчий заклад «Політехнік-2»  розташований на площі 6,4 га в смт. Славське , в гірській оазі екологічно чистої зони.  

         Селище Славське розташоване, ніби в амфітеатрі, у сонячній долині в місці злиття двох рік – Опору і його притоки Славки на висоті 590-600 м. над рівнем моря. Зусібіч селище оточене горами.

         Табір приваблює сукупністю природних факторів : цілюще повітря, хвойний запах, гори, гірські річки, чудові краєвиди , розкішний ліс, каскад озер.

         Територія огороджена , має добре освітлення , зелених насаджень (смерека,береза, бук), яблуневий сад ,кущів та квітів – 80% території. На території закладу є  відкритий басейн , дитячий майданчик «Райський садочок», водоспад,  гойдалки та лавочки, влітку довкола багато квітів, можна натрапити  на своєрідний «зоопарк» : зайця, білочку, косулю, лелеку.                                       

      На території закладу організовано й розташовано місце з відповідним  обладнанням: столами і стільцями з дерев’яних зрубів, де групи дітей можуть відпочивати, спілкуватися слухаючи музику.

       Табір є унікальним ще й тим , що має автономне водопостачання. На території працює насосна станція з двома свердловинами по 65 та 73 метри, яка забезпечує базу чистою джерельною водою.

          Неповторний ландшафт дозволив колись на створення двох ставків, які очищенні і зараз є родзинкою табору.

       Оздоровчий табір має в користуванні два стаціонарні спальні  корпуси блочного типу, розраховані на 130 осіб, які можуть приймати та оздоровлювати відпочивальників цілий рік. Розміщення в номерах на дві, три або чотири особи, обладані санітарні вузли на поверсі, душові, пральня, приміщення для сушіння одягу, камера схову, кімнати гігієни, умивальники та ногомийки з цілодобовим постачанням гарячої води.

                               Медичне обслуговування.

          На високому рівні медично – санітарне забезпечення. Мета медичної програми – відновити гармонію в організмі дитини – це лікувальна фізкультура і масаж, фіто і вітамінолікування.

      При заїзді в «Політехнік -2» проводиться медичний огляд, зважування дітей, огляд педіатра. У таборі забезпечено цілодобове перебування медичних працівників та надання першої медичної допомоги.

        Зміцненню здоров’я , формування здорового способу життя, розвиток здібності і талантів дітей забезпечують природно – кліматичні умови, чудове іонізоване повітря, насичене хвойним ароматом лісу, традиційні методи оздоровлення ( прогулянки, екскурсії, турпоходи, загартовуючи процедури, купання в басейні, сонячні ванни), нетрадиційні методи оздоровлення (фітотерапія та вітамінотерапія) , збалансоване харчування та фізкультурно – оздоровча робота, масаж.

                                      Виховна та розважальна робота.

         Щоб відпочинок дітей був цікавим, колектив «Політехнік-2»  творчо підходить до своєї справи. План роботи складається з урахуванням інтересів дітей та підлітків, а одним із головних завдань – виховати і розвинути самостійність у дитини, яка зможе знайти вихід з будь-якої ситуації, розв’язати проблеми.

         Працівники та вихователі табору роблять все для того , щоб кожна дитина відчула себе захищеною і потрібною, сильною і талановитою, здоровою і щасливою, неповторною і єдиною.

         Зміна триває 21 день, кожен з яких має свою назву та девіз. Наприклад : «День пісні», «День здоров’я», «День природи та історії рідного краю» , «Рицарський день»

          Загони оформлюють  відповідно до віку та інтересів, у кожного загону є своє загонове місце , девізи, речівки й стінгазети. Діти беруть активну участь у всіх табірних конкурсах, спортивних змаганнях, вивчають загонові пісні , проводять різноманітні дискотеки.

          Щоденна робота табору розписана до хвилини! Створено все для того , щоб кожна дитина мала можливість випробувати свої сили  в спорті, творчій праці та в художній самодіяльності.  Планом та графіком роботи передбачено проведення цікавих, різноманітних міропріємств, змістовного дозвілля : конкурси, екскурсії в гори , вікторини , спортивні ігри на природі , інсценізація фільмів.

Головним принципом оздоровлення дітей під час відпочинку є використання природних Карпатських факторів навколишнього середовища; підвищення рівня їх фізичного, духовного та інтелектуального розвитку , використання засобів загартування та фізичної культури.

                                      Харчування.

Діти харчуються у світлій та затишній їдальні на 120 місць. Професійні кухарі з відповідальністю ставляться до своєї роботи. Харчування  п’ятиразове, різноманітне , висококалорійне, нормативно збалансоване з достатньою кількістю фруктів та овочів. П’ять  разів на день у їдальні голосно лунає «Подяка нашим кухарям за те, що смачно варять нам !»

                            Спортивно – масова робота.

      Велику увагу в таборі приділяють спортивній роботі. Територія закладу облаштована  футбольним полем, бадмінтонним , волейбольним спортивними майданчиками, гімнастичними турнікетами , відкритим басейном


       В організації життя дитячого колективу є реалізація спортивно – оздоровчої програми. Передбачено фізичне загартовування і зміцнення здоров’я , різні спортивні змагання, Малі Олімпійські ігри.

          У програмі спартакіади – змагання з міні футболу, волейболу, тенісу, шашок, шахів

                                      Кадровий склад.

         Особливістю педагогічного колективу «Політехнік - 2» є те , що працевлаштування в табір можливе за умови попереднього відбору.

         У «Політехнік -2» на роботу з дітьми приймаються висококваліфіковані працівники. Найближчі друзі та помічники дітей – це вожаті, які завжди вносять до процесу оздоровлення дух молодості. Їхній колектив формується зі кращих студентів Дрогобицького педагогічного університету.

         Доречно буде згадати, що в 2011р. позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Навчально – оздоровчий табір  «Політехнік -2» занесено до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

        Оздоровчий заклад неодноразово був нагороджений дипломами, грамотами, та кубками в конкурсі – огляді дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Про якість обслуговування, відпочинку дітей найкраще свідчать відгуки тих, що тут відпочивали. Відповідна книга рясніє подяками.

          Дітям – переможцям змагань із конкурсів, за активну участь в житті дитячого закладу вручаються грамоти, заохочувальні призи та подарунки. У день закриття заїзду дітей влаштовується святкова лінійка і прощальний концерт біля ватри.

         Дорогі діти ! Наш «Політехнік -2»  створено з любов’ю  для Вас. Кожен хто потрапить до нашого закладу, знайде тут хороших друзів, заняття до душі, неодмінно знайдуть нові враження. З нетерпінням чекаємо літа і зустрічі з усіма, хто приїде до нас.

          Адреса : Львівська область, Сколівський район, смт. Славське.

          Тел./факс : +38 (03251) 42-336, тел. моб: (097) 40-81-322.

              Завжди Вам раді в Карпатах в Славському в оздоровчому закладі «Політехнік -2»!