Одесса Затока Киев
Главное меню


Обзоры


The Гриль
«The Гриль» – еклектика в дії

     “The Гриль» - відносно новий заклад в центрі Львова, який позиціонує себе як м’ясо і вино. Видно, що власники напару з дизайнерами дуже старалися відтворити в ресторані потрібну атмосферу.

     Офіціантка виростає біля столика майже одразу і пропонує одразу п’ять двосторонніх меню, а також кнопку виклику офіціанта. Окрім стейків, закусок, зупок, алкоголю і десертів, у меню – піца та суші.  Мені дуже приємно, що заклад готовий піти назустріч моїм смакам і приготувати «що душа забажає».

     Замовили біле фірмове пиво (виявилося гірким), томатний сік, смажену рибну тарілку (креветкові чіпси, рибні кусочки в панко, кільця кальмара) й «Азіатську пательну з яловичини та овочів» (що виявилася абсолютно традиційною за своїм складом та способом приготування. Рахунок нам принесли у металевій скриньці - 117 грн.

     На виході нас вже чекав ковбой, який люб’язно пояснив, що ми могли ще й заощадити 10% вартості обіду, попередньо отримавши при вході купон на знижку... У нашому випадку – ніби небагато, але сам факт можливості зекономити досі гризе моє щедре серце.

     Отже, якщо говорити про головний принцип оцінки будь-якого закладу – «наскільки мене там раді бачити?», то «The Гриль» дуже радий. Настільки радий, що в якийсь момент хочеться піти, бо від тої радості аж незручно. Сподіваюся, під час цього візиту нам просто не пощастило. Можливо, не те замовив, адже фірмові ковбойські страви – стейки – так і не покуштував. Зобов’язуюся це зробити в один з наступних візитів. Маю надію таки скуштувати колись фірмове «The Гриль», дізнатися в кухаря, де він бере свіжу рибу для суші та як готує тісто для піци.

 

Eric Cartman i Фрогі Клайд (www.kava.lviv.ua)


Дата добавления: 2010-11-29 13:37:17

Все обзорыСлавское. Тростян январь 2019
Подробнее

Тисовец
Спортивная база Тисовец
Подробнее


Одесса-Тисовец, свежие впечатления
Подробнее

Надия
Надия Ивано-Франковска
Подробнее
Отзывы
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии